Spotkanie z CARMEXem

Bycie ambasadorką marki Carmex było dla mnie ogromną przyjemnością i miłą przygodą. Studiuję Dziennikarstwo Mody i Stylu na wrocławskiej uczelni DSW. Carmex jest moim ulubionym, już od lat, produktem do pielęgnacji ust. Chciałam przedstawić markę i jej produkty również moim koleżankom z grupy. Mam w swoim gronie i blogerki i wizażystki. Każda z nas, jak to kobieta, lubi kosmetyki i ich temat nie jest nam obcy. Miałam możliwość i przyjemność zorganizowania dla dziewczyn spotkania zapoznawczego z marką.
Spotkałyśmy się w dziewięcioosobowej grupie miłośniczek kosmetyków. Dziewczyny dowiedziały się co nie co o produktach i ich producencie, a później na własnej skórze przekonały się o magicznym działaniu kosmetyku.
Kilka dni po spotkaniu słyszałam same pozytywne opinie na temat pomadek. Chyba zaraziłam je swoją miłością do Carmex’ów ;).

Dziękuję Carmex Polska za możliwość zorganizowania spotkania, a Wam dziewczyny za przybycie. Mam nadzieję, że będzie Wam się dobrze nosić Carmex i w torebkach i na ustach ;)
PS. Ktoś podkradł mi z torebki wiśniową tubkę - jak widać, od małego wie co dobre ;)recenzja kosmetyku TUTAJ8 komentarze:

 1. Od spotkania non stop go używam :)!
  Paulina O.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ten produkt;) spotkanie widać,bardzo fajne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna akacja, gratuluję pomysłu :)
  Sama z miłą chęcią przyszłabym na takie spotkanie :)
  W sumie zawsze chciałam wypróbować ten kosmetyk i nigdy nie miałam okazji :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna sprawa z takimi spotkaniami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozkochałaś nas w Carmex'ie, uzależniłam się od wersji w słoiczku! <3 Dzięki za świetne spotkanie :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć tyle pozytywnych opinii :) Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze nie raz zorganizować tego typu spotkanie dla Was :)

   Usuń